Ghalia feat. Johnny Mastro & Mama’s Boys (Belgia/USA)

Zespół powstał w 1994 roku. Pierwsze występy odbyły się w klubach bluesowych w Los Angeles. Od 1996 roku ich domem jest klub Babe & Ricky, jeden z najstarszych i najbardziej znanych w Greater Los Angeles. Właścicielka “Mama” Laura Mae Gross, dała zespołowi nazwę “Mama boys”.

Johnny Mastro & Mamas Boys grają szorstki Chicago Blues,przez co brzmienie tego zespołu jest wyjątkowe. Bez frazesów i bez kompromisów to główna maksyma zespołu. Johnny mówi o swojej muzyce: “Sledgehammer Blues”.

Johnny Mastro jest prawdziwym zwierzęciem scenicznym. Często gra na kolanach albo leżąc na scenie, gdzie z całych swoich sił dmie w harmonijkę. Brown na gitarze gra twardo i brudno. Jimmy i Mike stanowią solidny rytm na solidnym fundamencie. Basista JMMBs – Dean Zucchero jest znany z zespołów Sugar Pie & the Candymen i The Healers!

Zespół będzie promował na trasie najnowszą płytę “Let the demons out” nagraną z Ghalią, która mimo  młodego wieku posiada mocną pozycję na rynku roots&blues. Swój warsztat zdobywała min. W Nowym Orleanie.